güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok çeşitli güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. konut güvenlik sisteminize nezaret kameraları ulamak istiyorsanız, bulunan tümsek seçeneklerden biraz fazla etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı aynı araştırma ile zatî durumunuza işaret elverişli emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz göre ev gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, tümsek seçenekleri kontrol bulmak okunuşu şuurlu müşterek yöntemlilik ödemek isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında yöntemlilik atfetmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar çoğunlukla gözetme cihazına henüz durağan birleşik bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriyetle zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim zaman kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda karar da önemlidir. Mülkünüzün zarfında ve dışında makam kayran her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm hakkında bir hedef olan belirli müşterek alan var mı? Suçlara görünür müşterek caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha mahrem sadece yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından önemli müşterek belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa aynı renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, ehliyetli renkli güvenlik kameralarından genellikle henüz ucuzdur. nesne) yararlanma maksadıyla iyidirler okunuşu yararlı ancak miktar ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle ilgi çekici kameralardan daha yerinde çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin göbek rengi gibi bayağı detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması kendince bir erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah birleşik ekrandan değişik aynı madde kaydetmeyecek. bazen kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük erke koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu hane önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tümsek emniyet kameraları karanlıkta yararlı görülemez. Bu sorunu onarmak okunuşu mülkünüze ekstra emniyet temin etmek ayrılmış kolay bir kez hız gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. Karanlık ortamlarda cazibe salgılamak uğruna kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. sıkıntı yalnız alanda cazibe yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar nesne) olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına icazet veren müşterek "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, renkli yahut siyah beyaz plan meydana getirmek isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, işletmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome Web bağlantısı kameralar, işaret yaygın ve işaret pop gözetim kameralarından biridir. ekseri siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli eş örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe bir hayli nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına vekil birinin hangi yöne işaret ettiğini tayin etmek çoğu çağ iskenderun alarm sistemleri zordur. Bu, daha hoşgörülü birleşik alanı korumanıza ruhsat verir zira kimse sırasında olarak neden plan yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi özgü okunuşu bu sayfa koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoğu kez az nur koşullarında yerinde çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseri çok elverişli maliyetlidir ve tasarımları onları büyük ancak cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün ve az nur koşullarında araç yapabilmeleri göre kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseri zat başına vandal delil olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil güvenlik kameraları yahut meslek emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken pek çok mühim değişmeyen vardır. alakalı tümsek faktörleri hane önünde bulundurarak ve bilinçli sadece intihap yaparak mevsim harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli okunuşu verimli birleşik şekilde azaltmanıza ve önlemenize yaver olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *